"Carnaval De La Nouba" Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

 “cARNAVAL DE LA NOUBA”

 

   Bu yaza da damgasını vuran eğlence merkezi La Nouba, yaptığı özel konsept partilerle farkını ortaya koymaya devam ediyor.

   2021 yılında hizmete giren ve Kıbrıs eğlence hayatında farklı bir boyut kazandıran La Nouba, 7 Eylül 2022 Çarşamba akşamı “Carnaval De La Nouba” adı altında konuklarına kapılarını açtı.

   Özel akrobasi şovların yanında bir birinden özel sürprizin konuklara sunulduğu özel gecede renkli görüntüler ortaya çıktı.

   Mekanın resident DJ’leri Doğuş Kılıç ve Karlax da çaldıkları parçalarla geceye renk kattı.

 

 

C KAY

 

   Yaz aylarının en uğrak eğlence merkezi La Nouba, Dünyaca ünlü sanatçıları hayranları ile buluşturmaya devam ediyor.

   “Love Nwantiti” ve “Emiliana” gibi parçaların yaratıcısı C-Kay, 31 Ağustos Çarşamba akşamı Kıbrıs’ta ilk kez La Nouba sahnesinde hayranları ile buluştu.

   Mekana akın eden yüzlerce kişi için en beğenilen parçalarını hayranları için seslendiren C Kay, tüm parçalarını geceye katılanlarla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

C KAY Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız
B Young Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

B YOUNG

 

    2018 yılında çıkardığı “Jumanji” adlı parça ile önce Londra’da sonra da tüm dünyada radyo listelerini alt üst eden Kıbrıslı Türk sanatçı B Young, önceki akşam La Nouba’da unutulmaz bir geceye imza attı.

    Londra’da RnB tarzında ilk 100 sanatçı arasında gösterilen ve son yıllardaki çıkışını devam ettiren B Young, ülkesinde ilk kez sahne aldı.

    Yaklaşık bin kişinin ilgi gösterdiği gecede en sevilen parçalarını hayranları için seslendiren B Young, sevenleri ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

    B Young’ın performansı öncesinde ve sonasında DJ CTH ve Janb de kabin başına geçerek, geceye renk kattılar.

oMAH LAY

 
    La Nouba, dünya starlarını hayranları ile buluşturmaya devam ediyor. Misafirleri için bir birinden özel etkinlikler organize eden La Nouba, Gioli and Assia’dan sonra bu kez Omah Lay’i 17 Temmuz Pazar akşamı sahnesinde ağırladı.

    Godly ve Bad Influence gibi parçalarla son yıllarda büyük bir hayran kitlesine ulaşan Omah Lay, Justin Bieber ile çıkardığı Attention şarkısı ile kariyerinin zirvesine ulaştı.

    Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen yıldız sanatçının konserine yoğun bir ilgi olurken, mekanı dolduran yüzlerce kişi şarkıları hep bir ağızdan seslendirdi.

Omah Lay Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız
Gioli and Assia Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

GIOLI & ASSIA

    Bu yaza damgasını vuran eğlence merkezi La Nouba, dünyaca ünlü sanatçıları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor.

    İkinci sezonunu geçiren ve hizmete girdiği 2021 yazından beridir hem yerli halkın hem de turistlerin en uğrak eğlence merkezi olan La Nouba, yaptığı organizasyonlar da dikkatleri üzerine çekiyor.

    Bu yaz misafirleri için bir birinden özel etkinlikler organize eden La Nouba, 8 Temmuz Cuma akşamı son aylarda farklı tarzları ile dikkat çeken İtalyan ikili Gioli and Assia’yı ağırladı. Youtube’da milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan ve elektronik müziği enstrümentallerle harmanlayan Gioli and Assia’yı yakından izlemek için farklı ülkelerden misafirler La Nouba’ya akın etti.