SUMMER 2023

ARGY

  

   La Nouba, dünyaca ünlü sanatçıları sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Son yılların en büyük elektronik müzik yıldızlarından biri ARGY, 3 Eylül Pazar akşamı La Nouba’da unutulmaz bir performansa imza attı.

   Misafirlerine eşsiz bir eğlence sunan La Nouba, bir çok farklı ülkeden yüzlerce kişiyi de ağırlamanın gururunu yaşadı.

   “Tataki”, “Pantheon”, “Tibet”, “Ketuvim”, “Mental Powers” gibi mega hitlerine de performansı sırasında yer veren Argy, yaklaşık bir buçuk saat sahnede kaldı.

   Ayrıca Argy’nin performansı öncesinde ve sonrasında ülkemizin başarılı DJ’leri Huser ve Billdalton da kabin başına geçerek gecenin ritmini belirledi.

 

"Mahmut Orhan" Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

MAHMUT ORHAN 

 

   Uluslararası ünüyle adından sıkça söz ettiren Mahmut Orhan, 23 Haziran Cuma akşamı Girne’nin gözde eğlence merkezi La Nouba’da unutulmaz bir performans sergiledi. Yoğun ilginin olduğu ve yaklaşık 2 saat kabin başında kalan Mahmut Orhan, eşsiz bir geceye imzasını attı.

   “Feel”, “6 Days” ve son olarak Ultra Music’den çıkardığı “Redemption” gibi hit şarkılarıyla dünya çapında büyük ses getiren Mahmut Orhan’ın La Nouba’daki performansı, geceye katılan misafirler tarafından tam not aldı. 

"ARGY" Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

GOODBOYS

  

   Multi platinum başarıları ve 5 milyarı aşan dinlenmeleri ile Grammy’e aday gösterilen ikili “Goodboys”, 16 Haziran Cuma akşamı La Nouba sahnesinde hayranları ile buluştu.

   “Piece Of You Heart” ve “Lose Control” gibi milyarlarca dinlenme alan singleları ve Vintage Culture, James Hype, Acraze, Jax Jones gibi isimlerle yaptıkları ortak çalışmaları ile dünya platformlarını kasıp kavuran ikili La Nouba farkıyla sizlerin karşısına çıktı.

"Goodboys" Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız
"Boris Brejcha" Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız
BORIS BREJCHA 
 

   La Nouba, Julia Vibes ve Ecorche, son yılların en büyük elektronik müzik etkinliğine imza attı. Elektronik müziğin öncüsü ve High-Tech Minimal Techno efsanesi Boris Brejcha, 2 Haziran Cuma akşamı başkent Lefkoşa’da unutulmaz bir performans sergiledi.
   Lefkoşa Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşen etkinliğe 14 farklı ülkeden binlerce kişi ilgi gösterdi. Güney Kıbrıs’tan da yoğun talep gören Boris Brejcha etkinliği, son yılların en büyük elektronik müzik etkinliği olarak tarihe geçti.
   Boris Brejcha’nın yanı sıra Deniz Bul ve canlı performansıyla Moritz Hofbauer kabin başındaki yerini aldı.

 

 

 

 

SUMMER 2022

"Carnaval De La Nouba" Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

 “cARNAVAL DE LA NOUBA”

 

   Bu yaza da damgasını vuran eğlence merkezi La Nouba, yaptığı özel konsept partilerle farkını ortaya koymaya devam ediyor.

   2021 yılında hizmete giren ve Kıbrıs eğlence hayatında farklı bir boyut kazandıran La Nouba, 7 Eylül 2022 Çarşamba akşamı “Carnaval De La Nouba” adı altında konuklarına kapılarını açtı.

   Özel akrobasi şovların yanında bir birinden özel sürprizin konuklara sunulduğu özel gecede renkli görüntüler ortaya çıktı.

   Mekanın resident DJ’leri Doğuş Kılıç ve Karlax da çaldıkları parçalarla geceye renk kattı.

 

 

C KAY

 

   Yaz aylarının en uğrak eğlence merkezi La Nouba, Dünyaca ünlü sanatçıları hayranları ile buluşturmaya devam ediyor.

   “Love Nwantiti” ve “Emiliana” gibi parçaların yaratıcısı C-Kay, 31 Ağustos Çarşamba akşamı Kıbrıs’ta ilk kez La Nouba sahnesinde hayranları ile buluştu.

   Mekana akın eden yüzlerce kişi için en beğenilen parçalarını hayranları için seslendiren C Kay, tüm parçalarını geceye katılanlarla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

C KAY Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız
B Young Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

B YOUNG

 

    2018 yılında çıkardığı “Jumanji” adlı parça ile önce Londra’da sonra da tüm dünyada radyo listelerini alt üst eden Kıbrıslı Türk sanatçı B Young, önceki akşam La Nouba’da unutulmaz bir geceye imza attı.

    Londra’da RnB tarzında ilk 100 sanatçı arasında gösterilen ve son yıllardaki çıkışını devam ettiren B Young, ülkesinde ilk kez sahne aldı.

    Yaklaşık bin kişinin ilgi gösterdiği gecede en sevilen parçalarını hayranları için seslendiren B Young, sevenleri ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

    B Young’ın performansı öncesinde ve sonasında DJ CTH ve Janb de kabin başına geçerek, geceye renk kattılar.

oMAH LAY

 
    La Nouba, dünya starlarını hayranları ile buluşturmaya devam ediyor. Misafirleri için bir birinden özel etkinlikler organize eden La Nouba, Gioli and Assia’dan sonra bu kez Omah Lay’i 17 Temmuz Pazar akşamı sahnesinde ağırladı.

    Godly ve Bad Influence gibi parçalarla son yıllarda büyük bir hayran kitlesine ulaşan Omah Lay, Justin Bieber ile çıkardığı Attention şarkısı ile kariyerinin zirvesine ulaştı.

    Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen yıldız sanatçının konserine yoğun bir ilgi olurken, mekanı dolduran yüzlerce kişi şarkıları hep bir ağızdan seslendirdi.

Omah Lay Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız
Gioli and Assia Fotoğraf Albümüne Gitmek İçin Tıklayınız

GIOLI & ASSIA

    Bu yaza damgasını vuran eğlence merkezi La Nouba, dünyaca ünlü sanatçıları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor.

    İkinci sezonunu geçiren ve hizmete girdiği 2021 yazından beridir hem yerli halkın hem de turistlerin en uğrak eğlence merkezi olan La Nouba, yaptığı organizasyonlar da dikkatleri üzerine çekiyor.

    Bu yaz misafirleri için bir birinden özel etkinlikler organize eden La Nouba, 8 Temmuz Cuma akşamı son aylarda farklı tarzları ile dikkat çeken İtalyan ikili Gioli and Assia’yı ağırladı. Youtube’da milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan ve elektronik müziği enstrümentallerle harmanlayan Gioli and Assia’yı yakından izlemek için farklı ülkelerden misafirler La Nouba’ya akın etti.