DJ’LER

MR. JOKER

DOGUS KILIC

   Doğuş Kılıç, 11 Mart 1992’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğdu. Kıbrıs’ın en güzel şehirlerinden biri olan Girne’de yaşamaktadır. Sanatkar bir aileden gelen Doğuş Kılıç, hayatının her döneminde müzik ve resimle iç içe olmuştur. Müziğe olan ilgisinden dolayı ailesi ona 12. doğum gününde DJ ekipmanları satın aldı. Kendini geliştirerek Kıbrıs’ın önemli eğlence mekanlarında sahne almayı başardı ve Kıbrıs’ın gelecek vaat eden DJ’i olarak anıldı.

   Doğuş Kılıç, yapımcılığını çok sevdiği ve yapmak istediği Trance Music’e ilk adımını attı ve odasına stüdyo ekipmanları alarak prodüksiyona başladı. İlk ürettiği mash-up’larla dikkatleri üzerine çeken Doğuş Kılıç, daha sonra Dj setlerinde yer almaya başladı ve ardından duygularını daha iyi ifade etmek için kendi parçalarını üretmeye başladı. Uzun süreli çalışmalar ve prodüksiyondaki mevcut durum sonucunda Sırp prodüktör arkadaşı Aleksandar Radieviç ile Pulsar Recordings etiketiyle ilk single’ı “Alter Ego”yu yayınladı. Başarılı DJ Specific Slice’ın “Alter Ego”ya yaptığı remiks ile Trackitdown Top 100 Trance Tracks’de ilk 10’a girmeyi başardı ve bu sayede kendisini ‘Trance World’ ile tanıştırdı.

   Doğuş Kılıç, ürettiği parçalarla Giuseppe Ottaviani, Richard Durand, Fabio XB ve Sied van Riel gibi ünlü DJ’lerden destek almaya başladı. Müziğe olan tutkusu, bitmeyen enerjisi ve azmi ile çalışmalarına devam eden Doğuş Kılıç, uzun yıllar müzikseverlere hizmet vermeyi ve insanların gönlünü kazanmayı misyon edinmiştir.

KARLAX