reservtion

etkinlikler

card-image

UNCLE WAFFLES

Etkinlik Kuralları
 1. -Alınan biletlerde, organizatörden kaynaklanan bir problem veya etkinlikle ilgili mücbir bir sebep olmadıkça, iade yapılmaz.
 2. - Etkinlik yalnizca gecerli kimlik karti olan ve 18 yas ve uzeri bireylerin katilmini aciktir.
 3. - Etkinlik biletleri ve masaları sadece La Nouba'nın belirlediği resmi mecralardaki bağlantılar ve telefon numaralarından satın alınabilir veya rezerve edilebilir.
 4. - Kaybolan veya yırtılan biletlerden tamamen bilet sahibi sorumludur. Geçerli bir bilete sahip olmayan kişilerden kapıda tekrar bilet almaları istenecektir.
 5. - Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.
 6. - Etkinlik alanına kesici, delici, yanıcı ve yasa dışı madde sokmak yasaktır.
 7. - Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 8. - Güvenlik, girişte tüm misafirleri arama hakkını saklı tutar.
 9. - Organizatör, kadın-erkek sayısındaki denge, tutum, üslup ve kıyafet gibi konulara özen göstermektedir. Bu konulardaki hassasiyetiniz, sizi etkinlik alanına bir adım daha yaklaştıracaktır.
 10. - Yönetim ve kapı sorumluları, uygun görmedikleri kişileri (sarhoş, huzursuz vb.) etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 11. - Etkinlik alanindaki diger misafirlere ve personellere saygi gosterilmelidir. Rahatsiz edici davranis, bilet iadesi yapilmaksizin disari cikarilmaniza sebep olacaktir
 12. - Mekandan çıktıktan sonra tekrar giriş yapılmaz. Tekrar giriş yapmak isteyen katılımcılardan yeni bilet almaları istenecektir.
 13. - Etkinlik alanındaki kişisel eşyaların sorumluluğu katılımcıya aittir. Kaybolması durumunda organizatör sorumluluk kabul etmemektedir.
 14. - Etkinlik alanında profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera, fotoğraf makinesi, selfie çubuğu, GoPro vb.) materyaller alınmayacaktır.
 15. - Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre aittir. Katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
 16. - Katılımcı, biletini alarak veya masa rezervasyonu yaptırarak yukarıda belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Bilgi
 1. Toplam Kapasite: 1000 Kişi
 2. VIP Masa Sayısı: 20
 3. Bistro Sayısı:120
 4. Toplam Kapasite: 1000 Kişi
 5. 1 Adet Ultra Lüks Loca
 6. 10 Adet Standart Loca
 • social medias


İletİşİm