reservtion

SUMMER 2023

hello

ARGY

La Nouba, dünyaca ünlü sanatçıları sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Son yılların en büyük elektronik müzik yıldızlarından biri ARGY, 3 Eylül Pazar akşamı La Nouba’da unutulmaz bir performansa imza attı.

Misafirlerine eşsiz bir eğlence sunan La Nouba, bir çok farklı ülkeden yüzlerce kişiyi de ağırlamanın gururunu yaşadı.

“Tataki”, “Pantheon”, “Tibet”, “Ketuvim”, “Mental Powers” gibi mega hitlerine de performansı sırasında yer veren Argy, yaklaşık bir buçuk saat sahnede kaldı.

Ayrıca Argy’nin performansı öncesinde ve sonrasında ülkemizin başarılı DJ’leri Huser ve Billdalton da kabin başına geçerek gecenin ritmini belirledi.

hello

MAHMUT ORHAN

Uluslararası ünüyle adından sıkça söz ettiren Mahmut Orhan, 23 Haziran Cuma akşamı Girne’nin gözde eğlence merkezi La Nouba’da unutulmaz bir performans sergiledi. Yoğun ilginin olduğu ve yaklaşık 2 saat kabin başında kalan Mahmut Orhan, eşsiz bir geceye imzasını attı.

“Feel”, “6 Days” ve son olarak Ultra Music’den çıkardığı “Redemption” gibi hit şarkılarıyla dünya çapında büyük ses getiren Mahmut Orhan’ın La Nouba’daki performansı, geceye katılan misafirler tarafından tam not aldı.

hello

GOODBOYS

The Grammy-nominated duo "Goodboys", with their multi-platinum success and over 5 billion streams, met with their fans on the La Nouba stage on Friday, June 16th.

The duo, which took the world platforms by storm with their singles such as "Piece Of You Heart" and "Lose Control", which received billions of streams, and their collaborations with names such as Vintage Culture, James Hype, Acraze, Jax Jones, came before you with the La Nouba difference.

hello

BORIS BREJCHA

La Nouba, Julia Vibes And Ecorche Organized The Biggest Electronic Music Event Of Recent Years. The Pioneer Of Electronic Music And The Legend Of High-Tech Minimal Techno, Boris Brejcha, Gave An Unforgettable Performance In The Capital Nicosia On Friday Evening, June 2.

Thousands Of People From 14 Different Countries Showed Interest In The Event Held At Nicosia Atatürk Stadium. The Boris Brejcha Event, Which Also Received High Demand From Southern Cyprus, Went Down In History As The Biggest Electronic Music Event Of Recent Years.
Along With Boris Brejcha, Deniz Bul And Moritz Hofbauer Took His Place At The Head Of The Booth With His Live Performance.

SUMMER 2022

hello

"CARNAVAL DE LA NOUBA"

Bu yaza da damgasını vuran eğlence merkezi La Nouba, yaptığı özel konsept partilerle farkını ortaya koymaya devam ediyor.

2021 yılında hizmete giren ve Kıbrıs eğlence hayatında farklı bir boyut kazandıran La Nouba, 7 Eylül 2022 Çarşamba akşamı “Carnaval De La Nouba” adı altında konuklarına kapılarını açtı.

Özel akrobasi şovların yanında bir birinden özel sürprizin konuklara sunulduğu özel gecede renkli görüntüler ortaya çıktı.

Mekanın resident DJ’leri Doğuş Kılıç ve Karlax da çaldıkları parçalarla geceye renk kattı.

hello

C KAY

Yaz aylarının en uğrak eğlence merkezi La Nouba, Dünyaca ünlü sanatçıları hayranları ile buluşturmaya devam ediyor.

“Love Nwantiti” ve “Emiliana” gibi parçaların yaratıcısı C-Kay, 31 Ağustos Çarşamba akşamı Kıbrıs’ta ilk kez La Nouba sahnesinde hayranları ile buluştu.

Mekana akın eden yüzlerce kişi için en beğenilen parçalarını hayranları için seslendiren C Kay, tüm parçalarını geceye katılanlarla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

hello

B YOUNG

2018 yılında çıkardığı “Jumanji” adlı parça ile önce Londra’da sonra da tüm dünyada radyo listelerini alt üst eden Kıbrıslı Türk sanatçı B Young, önceki akşam La Nouba’da unutulmaz bir geceye imza attı.

Londra’da RnB tarzında ilk 100 sanatçı arasında gösterilen ve son yıllardaki çıkışını devam ettiren B Young, ülkesinde ilk kez sahne aldı.

Yaklaşık bin kişinin ilgi gösterdiği gecede en sevilen parçalarını hayranları için seslendiren B Young, sevenleri ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

B Young’ın performansı öncesinde ve sonasında DJ CTH ve Janb de kabin başına geçerek, geceye renk kattılar.

hello

OMAH LAY

La Nouba, dünya starlarını hayranları ile buluşturmaya devam ediyor.
Misafirleri için bir birinden özel etkinlikler organize eden La Nouba, Gioli and Assia’dan sonra bu kez Omah Lay’i 17 Temmuz Pazar akşamı sahnesinde ağırladı.

Godly ve Bad Influence gibi parçalarla son yıllarda büyük bir hayran kitlesine ulaşan Omah Lay, Justin Bieber ile çıkardığı Attention şarkısı ile kariyerinin zirvesine ulaştı.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen yıldız sanatçının konserine yoğun bir ilgi olurken, mekanı dolduran yüzlerce kişi şarkıları hep bir ağızdan seslendirdi.

hello

GIOLI & ASSIA

Bu yaza damgasını vuran eğlence merkezi La Nouba, dünyaca ünlü sanatçıları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor.

İkinci sezonunu geçiren ve hizmete girdiği 2021 yazından beridir hem yerli halkın hem de turistlerin en uğrak eğlence merkezi olan La Nouba, yaptığı organizasyonlar da dikkatleri üzerine çekiyor.
Bu yaz misafirleri için bir birinden özel etkinlikler organize eden La Nouba, 8 Temmuz Cuma akşamı son aylarda farklı tarzları ile dikkat çeken İtalyan ikili Gioli and Assia’yı ağırladı. Youtube’da milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan ve elektronik müziği enstrümentallerle harmanlayan Gioli and Assia’yı yakından izlemek için farklı ülkelerden misafirler La Nouba’ya akın etti.

  • Bilgi
  1. Toplam Kapasite: 1000 Kişi
  2. VIP Masa Sayısı: 20
  3. Bistro Sayısı:120
  4. Toplam Kapasite: 1000 Kişi
  5. 1 Adet Ultra Lüks Loca
  6. 10 Adet Standart Loca
  • social medias


İletİşİm